Diş Beyazlatma Kalemi Yorumları, Kullananlar, İşe Yarar mı ?

Son zamanlarda televizyonlarda sıklıkla görmeye başladığımız diş beyazlatma kalemleri gerçekten faydalı mı? Kullanıcı yorumlarını sizin için bir araya toplayarak diş beyazlatma kalemlerini eğrisiyle doğrusuyla masaya yatırmaya karar verdik. Bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizin yorumlarının da son derece önemli olduğunu belirtmekte fayda var.

İşe Yarıyor Mu 

Öncelikle sorulması gereken en önemli soru olarak gerçekten beyazlatıp beyazlatmadığına değinmemiz gerekiyor. Diş beyazlatma kalemleri düzenli olarak kullanılması durumunda dişleri birkaç ton açtığı savunulan ve beşin üzerinde markanın en azından bizim şu ana kadar gördüğümüz markalar bunlardı, satışını yaptığı ürünlerden oluşuyor.

Kullanımı ise oldukça basit ürünler çoğunlukla akışkan jel kıvamında bulunuyor ve dişlerinizi fırçaladıktan sonra dişinize bu kalemi sürüyorsunuz. Bir dakika kadar bekledikten sonra yutmadan tükürmeniz gerekiyor. Burada tabi ki kullandığınız marka ve ürünün kullanma klavuzunu özellikle okumanız gerekiyor. Kullanma şekli, süresi üründen ürüne farklılık gösterecektir.

Diş Beyazlatma Kalemi Kullananlar

Gelelim asıl konu başlığımıza, diş beyazlatma kalemi çoğunlukla kullanıcılar tarafından olumsuz yorum alıyormuş. Şu ana kadar internet üzerinde yer alan yorumlara ve geri dönüşlere bakılacak olursa bu ürünler dişi gerçek tonunun ötesinde açmadığını söyleyen bir topluluk bulunuyor. Aynı şekilde gün içerisinde parlama yaptığını ve akşam üzeri tekrardan dişlerin kararma yaptığını söyleyenlerde var. Birkaç farklı yorum sitesinde diş minesine ve diş etlerine zarar verdiği için kullanamadığını söyleyenler olduğunu da belirtmek istiyorum.

Hep olumsuz yorumları yazdık ama diş beyazlatma kaleminin gerçekten faydalı olduğunu ve dişleri beyazlattığını söyleyen çok fazla yoruma denk gelmediğimi belirtmek istiyorum. Aslına bakarsanız bu yazıyı biraz da sizin yaptığınız yorumlara göre güncelleyeceğim. Bu arada hatırlatmakta fayda var. Ben bu ürünü kullanmadım sadece kullanan kişilerin yorumlarına yer vermeye çalıştım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*