Ella Fiyatı 2019

Hatırlarsanız kısa bir süre öncesinde ertes72 fiyatı ve bazı küçük önerileri yazmıştık. Ertesi gün haplarını yazmaya ella ertesi gün hapı ile devam etmek istedik. Ella fiyatı 2019 yılı için bir öne ki seneye oranla henüz bir güncelleme yapılmadı. (Bu yazı 21 Ocak 2019 tarihinde yazılmıştır.) Güncelleme yapılması durumunda buradan gerekli değişikliği yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Ella Hap Fiyat 2019

Konuyu çok fazla uzatmak istemiyorum. O sebepten hızlı bir şekilde ürün hakkında fiyat bilgilendirmesine geçebiliriz. Ella ertesi gün hapı fiyatı 2019 66,53 TL olarak belirlenmiştir. Biraz önce de değindiğimiz gibi ella ile ve ertes 72 gibi ilaçlar söz konusu olduğunda tüketim ve konusunda bir uzmandan destek almak gerektiği unutulmamalıdır.

Ella İle Ertes Arasında Ne Farklar Bulunmaktadır.

Çok sık gelen yorumlarda ella muadili nedir gibi sorular gelmektedir. Ella ile ertes 72 benzer ilaçlardır. Kullanma sürelerinde değişiklik olması gibi ufak farklılıkları bulunur. Aynı isminde de olduğu gibi ertes72 yetmiş iki saat içerisinde alınması gereken bir ilaçtır. Ella’yı ise 120 saat içerisinde kullanmanız gerekmektedir. Tabi ki önce alınması ilacın etkisinin daha yüksek olmasını sağlayacaktır. Aslına bakarsanız bu ilacı kullanırken sürenin büyük bir önemi bulunduğu da unutulmamalıdır.

İlacın Kullanımı ve Az Bilinenler

Öncelikle bazı uyarılarda bulunmanın bu ve benzeri ilaçlar açısından son derece önemli olduğunu düşünüyoruz. Daha önce ella ve ertes 72 yazılarında da (hatta daha önceden var olan artık kullanılmayan/tercih edilmeyen yasmin gibi ilaçlarda da)

Öncelikle doktor tavsiyesi ile kullanılması gerektiği, acil durumlar dışında çok kullanmamak gerektiği, internette kimin yazdığı belli olmayan içeriklere göre bir kanıya varmak yerine bir sağlık kuruluşuna başvurmak gerektiği, ilacı kullanmadan önce prospektüsünü iyice okumanız gerektiği unutulmamalıdır. Çoğunlukla bir ilaç hakkında aklınıza takılan tüm soruların cevapları prospektüsünde bulunur. Yine de sorularınızın cevaplarına ulaşamadıysanız bir sağlık kuruluşuna danışmanız gerektiğini unutmamalısınız. Pek çok ilacın 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz çağrı merkezleri bulunur. Çok mecbur kalmanız durumunda buralara da ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde internette yer alan site ve forumların ikinci planda tutulması gerektiği unutulmamalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*