Evde Göğüs Büyütme Yolları

Her geçen gün daha fazla kadının küçük göğüslerinden yakınarak birbirinden farklı göğüs büyütme yollarına başvurduğu bilinse de çoğu zaman bu çabalar boşa çıkmakta ve göğüs büyüme adına atılan tüm adımların sonu hüsranla bitmektedir. Küçük göğüsleri büyütme konusunda tavsiye edilen estetik ameliyatlar ise gerçekten de gözle görülür sonuçlar vaat etseler bile yüksek ameliyat ücretleri nedeniyle pek çok kadın tarafından adeta bir hayal haline gelmektedir.

Bu durum, kadınların estetik ameliyatı yerine farklı göğüs büyütme yollarını araştırmalarına ve evde basit uygulamalar ile göğüslerini nasıl büyütebileceklerini sorgulamalarına neden olmaktadır.

Göğüs Büyütme Yöntemleri

Estetik ameliyatı harici göğüs büyütme yollarını merak eden ve doğal yollarla göğüsleri büyütmek mümkün mü diyen pek çok kadına, doğru yöntemleri denemeleri ve sabırlı olmaları halinde gerçekten de bunu başarabilecekleri söylenebilir. Birçok uzman doktor tarafından da göğüs büyütmede doğal tedavi olarak tavsiye edilen bu reçeteler, aksatmadan uygulanmaları halinde göğüslerde gözle görülür büyüme sağlayabilir.

Doğal Yollarla Göğüs Büyütme 

Doğal yollarla göğüs büyütmek isteyen kadınlara ilk olarak etkisi kanıtlanmış bazı bitkisel kürlerden söz edilebilir.

Şerbetçi Otu Kürü 

Doğal yollarla göğüs büyütme kürleri arasında ilk sırada şerbetçi otu kürü tavsiye edilebilir. Bu kür için aktarlardan kolaylıkla temin edilebilecek bir tutam şerbetçi otu, 2 su bardağı suda kaynatıldıktan sonra bitki çayı olarak tüketilmelidir. Günde 1 fincan olacak şekilde içilmesi önerilen şerbetçi otu kürüne 1 ay aralıksız devam edilmesi halinde göğüslerde büyüme görülebileceği söylenebilmektedir.

Adaçayı Kürü 

Doğal bir östrojen olan adaçayı, özellikle hamilelik döneminde içildiğinde göğüslerdeki dokuların sütle dolmasına ve bu sayede daha dolgun gözükmelerine sebebiyet vermesi ile bilinir. Doğal yollarla göğüs büyütme kürleri arasında basit uygulanışı ile tercih edilebilecek olan adaçayı küründe her gün bir tutam adaçayının kaynatılması ve akabinde günde 1 fincan olacak şekilde tüketilmesi yeterlidir. 1 ay boyunca devam edilmesi durumunda adaçayı kürü ile göğüslerde büyüme sağlanabilir.

Hayıt Tohumu Kürü 

Aktarlardan tohum ya da toz şeklinde alınabilecek olan hayıt bitkisi, doğal yollarla göğüs büyütme konusunda iyi bir yardımcı olabilmektedir. 1 ay gibi düzenli bir kullanımında göğüslerde dolgunlaşma ve büyüme vaat eden hayıt tohumu kürü de şerbetçi otu ve adaçayı kürü gibi bitki çayı şeklinde demlenip içilebilir. Ancak hayıt tohumunun aşırı miktarlarda tüketilmesi saçlarda dökülmeye neden olabileceğinden ötürü günlük kullanımın dozunda olması tavsiye edilir.

Evde Göğüs Büyütme 

Doğal yollarla göğüsleri büyütme yöntemlerinden söz edildikten sonra bitkisel kürler dışında bazı teknikler ile evde göğüs büyütme yollarından da bahsedilebilir.

Buz ve Soğuk Su Masajı: Evde göğüs büyütmek isteyen kadınlara ilk olarak buz ve soğuk su masajını denemeleri tavsiye edilebilmektedir. Zira soğuk suyun canlandırıcı ve sıkılaştırıcı etkisi sayesinde kadınlar, göğüslerinde toparlanma ve dirileşme sağlayabilir.

Göğüs Egzersizleri: Evde göğüs büyütmek için doğru tekniklerde ve sürelerde yapılan egzersizlerin gücünden de faydalanmak mümkündür. Örneğin; yarım litrelik su şişelerini dambıl şeklinde kullanarak internetten de kolaylıkla bulunabilecek dambıl egzersizlerini düzenli olarak uygulamak göğüslerde yer alan kas dokularını geliştirerek daha dolgun ve diri göğüslere sahip olunmasına imkân verebilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*